علامت جامعه فاسد

وی افزود: اصل روحانیت دفاع از مردم است اما این روزها انگار ما کاری نمی توانیم انجام دهیم و حتی پیش جوان ها زبان دفاع نداریم. ما باید بلند گوی حق طلبی باشیم اما دستمان بسته است، اگر چند لحظه فقط چند لحظه به بنده در تلویزیون جمهوری اسلامی وقت بدهند به مردم جامعه می گویم که این عمامه، یک عمر حامی عدالت بوده است، اصلا فلسفه ی آن همین است. اگر دیگر حامی عدالت نباشد باید بر زمینش گذاشت. این عمامه، مقدس است. علما آن را می بوسند و بر سر می گذارند. اگر این عمامه بر سرم نبود یک آدم معمولی بودم، اما الان که سرم هست مردم از من توقع دارند اما حالا دهانم بسته ست.

وی  در ادامه گفت: جمهوریت یعنی اینکه مردم در صحنه باشند و رسانه ها هم حامی مردم باشند. یعنی نقد وجود داشته باشد. اما الان وضع به گونه ای است که شما اگر لبخندی هم بر لب ما می بینید در ظاهر است. دلمان پر از درد است. فقط می توانیم گوش بدهیم و منتقل کنیم.

آیت الله امجد با یاد آوری فرازهایی از نهج البلاغه گفت: مالک می گوید بارها از پیامبر شنیده ام که می گفتند اگر در جامعه ای مظلوم نتواند بدون لکنت حق خود را بگیرد و مردم نتوانند انتقاد کنند، فاسد است.

این استاد اخلاق تاکید کرد: هدف، وسیله را توجیه نمی کند. این همه دکتر و مهندس برای این انقلاب و نظام خود را فدا کردند. الان داریم کاری می کنیم که مردم بگویند اف بر شما. این وضع زندگی و معیشت است؟ همه که همدیگر را دزد می خوانید. همدیگر را جلوی دوربین کشف می کنید... به کجا رسیدیم؟!! مردم باید به چه چیزی دلشان را خوش کنند؟

آیت الله امجد ضمن تقدیر از همت ستودنی خانواده های زندانیان سیاسی اظهار کرد: بنده شرمنده ی صبوری شما خانواده ها هستم و این درد مرا کشت که با درد شناسان، درد دل خود گفتم و حرفی نشنیدم.

آیت الله امجد با ابراز تاسف از اینکه اطلاعات غلط و یک طرفه زیاد می رسد، اذعان داشتند، گاهی تصمیم هایی که گرفته می شود یا موضع گیری ها بر اساس آن اطلاعات است. گرچه من هم قبول دارم باید شنونده خودش بررسی کند و حقایق را استخراج کند. اما برخی افراد چشم هایشان را بستند به روی حقیقت. بعضی هم از اهل دیانت باور می کنند حرف ها را.

وی با ذکر خاطراتی از اساتید و علمای قم افزود: خدا رحمت کند آیت الله بهجت را که این اواخر در کلاس های خود می گفتند: خدا کند که دست هایمان را بر چشم نگذاریم و بگوییم روز، شب است. نقدهای ایشان کاملا مشخص بود به وضعیت، اما گاهی کسانی نمی خواهند درست منتقل شود. چرا این بزرگان این حرف ها را می زدند؟ من خودم در مجلسی در مشهد گفتم دروغ نگویید. آمدند گفتند شبهه ایجاد کردید.

 آیت الله امجد در خاتمه تاکید کردند که وجوهات و سهم امام اگرا احراز شود، قابل پرداخت برای خانواده های زندانیان است.

منبع: ostadamjad.blogfa.com

/ 2 نظر / 8 بازدید
یه بنده خدا

استاد اخلاق بودن و ادعای فساد اولیا’ خدا ؟ خدا خیرتون بده ما را به خیر این حضرات امیدی نیست شر مرسانید .اگر بلد نیستین وظیفه خواص بودن خودتون را به جا بیارین لاقل درد رو درد امام و رهبرمون نزارین ...این عمامه را بزارین زمین بره رو سر اهلش ...تو را خدا از بزرگی مثل اقای بهجت استفاده ابزاری نکنید اقای بهجت دست از دنیا کوتاه شده محل استناد شما و علی مظلوم حی و حاضر شده بی عدالت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا کنه دست هایم را بر چشم نگذارم و بگوییم روز شب است!

پاسخ به بنده ی خدا!

اولیااااااااااااااااااااااااااااای خدا؟!!!!!!!!!!!!!! منظورتون کساییه که می بینن جوونای مردمو روز روشن به راحتی می کشن و میدونن از شکنجه های وحشتناکی که تو زندون های کهریزک میشه پزشکش خودکشی می کنه و ساکت میمونن؟! شایدم خودشون دستور این کارا رو میدن! چقدر تعریف اولیای خدا فرق کرده!!! خدا به دادمون برسه با سکوت در مقابل این همه ظلم که نتیجه ش شریک شدن تو گناه ظالمه! استفاده ابزاری؟! استاد استفاده ابزاری که طیف شمایید!شیطون باید باد شاگردیتون طرفدار اولیای خدا!!!!!