هوای صحن گوهرشاد دارم...

بار دیگر خدا توفیق داد و دوستان همت کردند تا به رسم اردی بهشت امسال، سال آینده در ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) به پابوسی حرم رضوی برویم تا با خاطره ی فضای هیئت مکتب الشهداء، دلهایمان را در بوستان مشهد رضوی، جلایی دوباره دهیم.

اطلاعات این سفر نزدیک به شرح زیر می باشد:

زمان حرکت: شامگاه دوشنبه 4 اردی بهشت 1391 خورشیدی

زمان بازگشت: عصر جمعه 8 اردی بهشت 1391 خورشیدی

محل اسکان: حسینیه مارالان - پشت بازار رضا (نزدیک حسینیه اتفاقیون)

هزینه اولیه به صورت علی الحساب: هر نفر 65000 تومان شامل هزینه اسکان - غذا و هزینه های فرهنگی

پی نوشت:

1- در این اردو در پی آن هستیم تا با زیارت و توسلی جمعی در بارگاه حضرت ثامن الحجج علیه السلام و شرکت در برنامه های مشترک فرهنگی، فضای خاطره انگیز اردوهای هیئت مکتب الشهداء را تجربه ای دوباره کنیم و ضمن کسب طراوت و نشاط  روحی و معنوی، یادمان باشد که خادم این خاندان بوده و هستیم.

2- قصد ما، با هم بودن و تجدید دیدارها در محضر امام دل‌هایمان می باشد.

3- از دوستانی که می توانند در برنامه ریزی اجرایی و فرهنگی این سفر به هر نحو کمک و یاری رسانند، دعوت به همکاری می نماییم.

4- از دوستانی که در برنامه امسال همراه جمع بودند تقاضا می کنیم تا با پیشنهادات راه گشایشان در خصوص بهبود و ارتقاء سطح کیفی برنامه را به دوستان دست اندرکار انتقال دهند.

5- دوستانی که تمایل دارند در این برنامه شرکت نمایند، اطلاعات خود را تا 24 اسفند ماه به عنوان نظر به صورت اسم و تعداد افراد در همین مطلب اعلام نمایند.

6- کسانی که تمایل به رفت و آمد جمعی از تهران دارند، تا تاریخ 24 اسفند موضوع را جهت تهیه بلیط قطار اطلاع دهند.

 

مشتاقانه منتظر مشارکت مجدانه میهمانان مرقد مولایمان می باشیم.

 

با آنکه حال زمین و زمان بد است                 یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای               آنجا برای عشق شروعی مجدد است

/ 86 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
توکلی

سلام رضا توکلی، یک نفر در مشهد ملحق می شوم.

حسین ربانی نژاد

سلام حسین ربانی نژاد، دو نفر از تهران

توکلی

سلام اصلاحات: 3 نفر در مشهد

نوازی

اصلاح: 3 نفر آدم بزرگ و 4 نفر آدم بزرگتر از تهران :-)

نوازی

آقا حداکثر اطلاعات موجود از موجودی به اسم عادل اکبری مجد adelakbary@yahoo.com a_akbari@uma.ac.ir تلفن : 0451-5512081 داخلی 2332 من بهش ایمیل هم زدم ولی لابد تو جانستان کابلستان خوندید که بی توجهی مدنی از شاخصه های آدمهای مدرنی مثل من و اکبریه. انتظار نداشته باشید جواب بده. تلفن هم زدم ولی دانشگاهشون هم مدرن بود و مخابراتش جواب نمی داد البته من ساعت 6.5 بعد از ظهر چهارشنبه زنگ زدم. ولی می خواستن جواب بدن به من چه؟!

حسین علی اکبرلو

با سلام و احترام به تمام مومنان دوران دانشگاهی در تبریز خیلی دلم می خواهد ضامن آهو را در ایام فاطمیه با زایرینی از مکتب شهدا باشم نمی دانم چه سری نهفته است، نمی توانم. دوست دارم با حاج آقا بحرینی باشم تا بگوید تا نمازم را به موقع نخوانده ام وارد استخر نمی شوم! دوست دارم با مهندس عزیزی باشم تا فقط بگوید: حسسسین! دوست دارم با آقای شاه محمدی باشم تا برود از نمازخانه اداره ای اجازه بگیرد و بگوید آقا اجازه هست ما در اینجا نماز بخوانیم؟ دوست دارم با آقای سلیمانی باشم تا در کلاس به من بگوید با خودکارت بازی نکن و روی تخت را ننویس که حرام است. دوست دارم با بابک بیات باشم تا یکبار دیگر به احسانی پدرش مهمان باشیم! می خواهم یکبار دیگر در برگه رایم بنویسم: نوازی دوست دارم بوسلیکی، فرهمند و همه را ببینم تا خاطراتم زنده شود. چه فکر می کردیم و چه شد. چه بحث های داشتیم نکند خدایا همه شان یاوه بودند یا ما یاوه شدند!!! یا خدایا لازمه زنده بودن، شهید شدن است! و من جزو مردگانم خبر ندارم! کم بنویس و آهسته کافیست. نمی دانم چرا نمی توانم؟ معذرت می خواهم.

محمدرضا میرزایی

سلام دو نفر در مشهد ملحق میشویم.

شيما پرويز

سلام عليكم با تشكر دوباره متاسفانه بنده نمي تونم بيام

هادي اسماعيلي

سلام هنوز كاملا مشخص نيست اما در تلاشم. يا حق

هادی اسماعیلی

به امید خدا تو مشهد بهتون ملحق میشم...