اردویی دوستانه برای جمع خادمان هیئت و اعضای انجمن

السلام علیک ایها الامام الرئوف یا علی بن موسی الرضا

به رسم یاد و خاطره­ی دوران دانشجویی برآن شدیم تا به پا بوسی حرم رضوی - در ایام سوگواری مادر آن امام رئوف - برویم تا با خاطره­ی فضای هیئت مکتب الشهداء، دلهایمان را در بوستان مشهد رضوی، جلایی دوباره دهیم.

با توفیقق الهی، اردویی دوستانه را برای جمع خادمان هیئت و انجمن تدارک دیده ایم.

زمان حضور در مشهد: از صبحِ روزِ پنجشنبه؛ پانزدهم اردی بهشت ماه تا غروبِ روز شنبه؛ هفدهم اردی بهشت ماه - مصادف با سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها - خواهد بود. لازم به ذکر است زمان حرکت از تهران، عصر روز چهارشنبه؛ چهاردهم اردی بهشت ماه می باشد.

در این اردو در پی آن هستیم تا با زیارت و توسلی جمعی در بارگاه حضرت ثامن الحجج علیه السلام و شرکت در برنامه های مشترک فرهنگی، فضای خاطره انگیز اردوهای هیئت مکتب الشهداء را تجربه ای دوباره کنیم و ضمن کسب طراوت و نشاط  روحی و معنوی، یادمان باشد که خادم این خاندان بوده و هستیم.

 

1.      قصد ما، با هم بودن و تجدید دیدارها در محضر امام دل‌هایمان می باشد.

2.      از دوستانی که می توانند در برنامه ریزی اجرایی و فرهنگی این سفر به هر نحو کمک و یاری رسانند، دعوت به همکاری می نماییم.

3.      دوستانی که تمایل دارند در این برنامه شرکت نمایند، اطلاعات خود را در قالب  زیر به عنوان نظر در همین مطلب اعلام نمایند:

نام فرد، تعداد افراد، نحوه اسکان (نیاز یا عدم نیاز به اتاق جداگانه برای زوج ها).

4.      به سنت اردوهای هیئت، محل اسکان حسینیه­ی جداگانه‌ای برای برادران و خواهران خواهد بود. (البته برای افرادی که تمایل داشته باشند اتاق­های جداگانه­ی اختصاصی درنظر گرفته خواهد شد.)

5.      هزینه سفر به صورت پیکی محاسبه می گردد که برآورد اولیه آن بصورت علی الحساب ( هر سهم مبلغ ٣۵٠٠٠ تومان؛ شامل هزینه های اسکان و غذا) خواهد بود. دوستان می توانند پس از ثبت نام در نظرات همین مطلب، مبلغ مذکور را به شماره ...به نام آقای حسین افسری واریز نمایند و مراتب را به آقای بحرینی اطلاع دهند.

6.      کسانی که تمایل به رفت و آمد جمعی از تهران دارند، تا تاریخ ٣١فروردین موضوع را جهت تهیه بلیط اطلاع دهند.

  
نویسنده : ; ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٧