ویژه‌نامه‌‌‌آیة‌‌اللّه‌العظمى سید صدرالدین صدر (ره) در اینترنت

همزمان با پنجاه‌و‌هفتمین سال‌روز درگذشت آیة‌اللّه‌العظمى سید‌صدرالدین صدر، پدر ارجمند امام‌موسى ‌صدر، ویژه‌نامه‌اى درباره زندگى ایشان، در صفحه نخست سایت «روایت صدر» قرار گرفت.


به مناسبت پنجم دى، سال‌روز درگذشت پدر گرامى امام‌موسى صدر، دکتر محسن کمالیان، نتیجه تحقیقات خود درباره زندگى آن مرجع عالى‌قدر، به صورت کامل‌تر در وب‌سایت «روایت صدر» قرار داد.

در این ویژه‌نامه علاوه بر مطالبى که پیش از این منتشر شده بود، از جمله: «زندگى‌نامه آیة‌اللّه‌العظمى سید‌صدرالدین صدر»، «خاطره اوستا اکبر کمالیان از مردم‌دارى آیة‌‌اللّه‌العظمى صدر»، «راز نیک‌نامى و جاودانگى آیة‌‌اللّه‌العظمى سید‌صدرالدین صدر در تاریخ»، «گفت‌وگو با صادق طباطبایى درباره آیة‌‌اللّه‌العظمى صدر» و «قلبى که هیچ کس از او بیم نداشت و همه از گزندش در امان بودند...»، چند گفت‌وگو و تحقیق تازه نیز موجود است.

از دیگر مطالب این ویژه‌نامه، مى‌توان به «تأملى درباره حدود حمایت آیة‌اللّه‌العظمى صدر از فدائیان اسلام»، «تصاویرى از آیة‌اللّه‌العظمى سید‌صدرالدین صدر» و «وقایع درگذشت آیة‌اللّه‌العظمى سید‌صدرالدین صدر» اشاره کرد.

هم‌چنین در بخش «کتابخانه» این ویژنامه، مى‌توان گفتارى از آیة‌اللّه‌العظمى سید‌موسى شبیرى زنجانى درباره آیة‌اللّه‌العظمى صدر را خواند، که به‌زودى در بخشى از کتاب «جرعه‌اى از دریا» و به همت مؤسسه «کتاب‌شناسى شیعه» منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان براى مطالعه این ویژه‌نامه مى‌توانند به پایگاه اینترنتى  www.revayatesadr.ir‌ مراجعه کنند. ‌

 

  
نویسنده : ; ساعت ٩:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/۱۸