سرور فقط خداوند متعال است

به نام خدا

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای در خصوص واکنش رهبر انقلاب نسبت به اظهار نظرهای غلو آمیز درباره ایشان یادداشتی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌  خامنه‌ای ، رهبر معظم انقلاب چهارشنبه‌شب گذشته در آخرین دیدار خود در جریان سفرشان به نوشهر، با نیروهای مسلح منطقه‌ شمال کشور و خانواده‌های آنان دیدار کردند.

سخنان رهبری در این دیدار، نکات مهم بسیاری از جمله تفاوت‌های انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی کنونی در منطقه و نیز پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در عمق و سطح داشت، اما ایشان در آغاز این دیدار تکلیف شعری را روشن کردند که جمعیت حاضر در ابتدای این مراسم خواندند:

کشتی ولایت را / ناخدای دورانی
ماه آسمان عشق / نور چشم ایرانی
بیم موج و طوفان نیست / تا تو نوح ما هستی
زنده‌ایم و وقتی تو / جان و روح ما هستی

ادامه مطلب   
نویسنده : ; ساعت ٥:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٦


احساس این رنج استمراری

 

به نام خدا

"...با این حال، تحمل این سختی ها به اندازه ی دیدن کسانی که به ظاهر لباس خدمت به تن می کنند و تحت لوای آن فقط به منافع خود فکر می کنند، سخت نیست و رنج بیشتری از تحمل مشکلات شیمیایی بر من وارد می کند."

از کتاب «خاطرات ایران»، مجموعه خاطرات ایران ترابی از دوران دفاع مقدس، تدوین شیوا سجادی، انتشارات سوره مهر


بیش از اینکه مهم باشد منظور خانم ترابی چه کسی یا چه کسانی است، مهم آنست که ما این رنج های استمراری را حس کنیم و انسان و مسلمان باشیم!

 

پی نوشت:

درباره ی فیلم روزهای زندگی لابد مثل من چیزهایی شنیده اید، مثلا در شماره ی اخیر نشریه ی خودمان. اگر شما هم نتوانسته اید این فیلم را ببینید، بناست شبکه ی دو، سه شنبه ی همین هفته، ساعت 21 آنرا پخش کند.

 

  
نویسنده : ; ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢